Kask narciarski Uvex HLMT 600 Visor 566236 Kask narciarski Uvex HLMT 600 Visor 566236 Kask narciarski Uvex HLMT 600 Visor 566236 Kask narciarski Uvex HLMT 600 Visor 566236 Kask narciarski Uvex HLMT 600 Visor 566236 Kask narciarski Uvex HLMT 600 Visor 566236
OUTLET
Uvex

Kask narciarski Uvex HLMT 600 Visor 566236

5.0 (2 oceny)
42 % off
1 199,00 699,99
Cena regularna 1199,00 zł. Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1199,00 zł
Wybierz kolor
Rozmiar
53-55
Opis Produktu

 

 • Wizjer z podwójną szybą Litemirror Lasergold Lite
 • Kolor szyby: pomarańczowy
 • Kategoria szyby i przepuszczalność światła: S2, 18-43%
 • Powłoka Anti-Fog zapobiegająca parowaniu
 • Konstrukcja Hardshell
 • Wytrzymały materiał zewnętrzny
 • Materiał wewnętrzny: EPS
 • Regulowane zapięcie pod brodą Monomatic
 • System regulacji IAS 3D
 • Regulowany system wentylacji
 • Odpinana antyalergiczna wyściółka
 • Waga: od 620 g (w zależności od rozmiaru)Kask narciarski z wizjerem Uvex HLMT 600 Visor

Uvex HLMT 600 Visor to kask narciarski z wizjerem, który może zastąpić gogle. Odchylany wizjer z lustrzaną podwójną szybą Litemirror/Lasergold o kategorii S2 (przepuszczalności światła 18-43%) chroni oczy przed oślepiającym światłem bezpośrednim oraz odbijanym od śniegu. Wizjer umożliwia także założenie okularów korekcyjnych. 

Regulowana wentylacja na skorupie kasku pozwala dostosować temperaturę pod kaskiem do warunków zewnętrznych i uniknąć zbyt dużego ciepła lub zimna blisko głowy. Miękka wyściółka kasku poprawia wygodę noszenia i nie wywołuje reakcji alergicznych. Możliwość odpięcia ułatwia utrzymanie jej w czystości.

System IAS z tylnym pokrętłem pozwala na bezstopniową i bardzo dokładną regulację obwodu oraz głębokości osadzenia kasku na głowie. Obsługiwany jedną ręką pasek pod brodę z blokadą zapięcia Monomatic stabilizuje kask i zabezpiecza przed poluzowaniem lub przypadkowym odpięciem. Hardshell Uvex

Hardshell to lekka i stabilna konstrukcja kasku, która zapewnia wysoki poziom ochrony i skuteczne pochłanianie siły uderzenia w razie upadku. Składa się z wytrzymałej warstwy zewnętrznej nakładanej na wewnętrzną z pianki EPS. Siła nacisku prasy, która łączy warstwy to 420 ton.

 

Hardshell Uvexmonomatic Uvex

Monomatic jest blokadą z wielostopniową regulacją pod podbródkiem, której dokonuje się szybko z użyciem jednej ręki. Zabezpiecza przed przypadkowym odpięciem albo obróceniem w trakcie ewentualnego upadku. Zapięcie pokryte jest miłą dla skóry wyściółką, która nie powoduje uciskania i nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych.

 

Monomatic UvexIAS 3D Uvex

IAS 3D to system regulacji kasków Uvex. Umieszczone na potylicy pokrętło umożliwia precyzyjnie i bezstopniowo dopasować jego obwód oraz głębokość.
 

IAS UvexRegulowana wentylacja kasków Uvex

Uchwyt na skorupie kasku pozwala całkowicie lub częściowo zamknąć kanały wentylacyjne. Daje to możliwość regulowania temperatury pod kaskiem w zależności temperatury na stoku.
 

Regulowana wentylacja kasków UvexLitemirror Uvex

Litemirror® to lustrzana powłoka szyb, która odbija światło i zapewnia całkowitą ochronę oczu przed promieniowaniem podczerwonym. 

Litemirror Uvex