Kask narciarski damski Uvex Fierce 566225 Kask narciarski damski Uvex Fierce 566225 Kask narciarski damski Uvex Fierce 566225 Kask narciarski damski Uvex Fierce 566225
OUTLET
Uvex

Kask narciarski damski Uvex Fierce 566225

419,99 219,99
Cena regularna 419,99 zł. Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 219,99 zł
Wybierz kolor
Rozmiar
55-59
Opis Produktu
 • Inmould
  • Materiał zewnętrzny: poliwęglan
  • Materiał wewnętrzny: EPS
 • Regulowane zapięcie pod brodą Monomatic
 • System regulacji IAS
 • Regulowany system wentylacji
 • Odpinana antyalergiczna wyściółka
 • Uchwyt na gogle
 • Waga: od 470 g (w zależności od rozmiaru)
 • DIN EN 1077, ASTM F 2040, TUV/GS

Ochrona, dopasowanie i komfort

Nie można mu niczego zarzucić. Ma wszystkie cechy definiujące wysokiej jakości kask narciarski, który zapewnia ochronę, jest wygodny i znakomicie dopasowany. Fierce jak każdy kask Uvex po przejściu przez rygorystyczne próby w specjalistycznym centrum testowym sprawia, że każdy kto w nim jeździ, robi to bezpiecznie. Jego skorupa z matową powierzchnią skutecznie pochłania siłę uderzenia w razie upadku - jest złożona z wytrzymałego poliwęglanu i polistyrenu EPS.

Regulowana wentylacja i wyjmowana wyściółka

Kask korzysta z regulowanej wentylacji. Umieszczony na skorupie uchwyt pozwala zamykać i otwierać kanały wentylacyjne. Umożliwia to dostosować temperaturę pod kaskiem do warunków zewnętrznych i uniknąć zbyt dużego ciepła lub zimna blisko głowy. Miękka wyściółka kasku poprawia wygodę noszenia i nie wywołuje reakcji alergicznych. Możliwość odpięcia ułatwia utrzymanie jej w czystości - wygodnie można ją czyścić.

Precyzyjne dopasowanie i stabilne mocowanie gogli

System IAS i Monomatic pozwalają na indywidualne dopasowanie kasku z dużą precyzją. System IAS z tylnym pokrętłem pozwala na bezstopniową i bardzo dokładną regulację obwodu, a obsługiwany jedną ręką pasek pod brodę z blokadą zapięcia Monomatic stabilizuje kask i zabezpiecza przed poluzowaniem lub przypadkowym odpięciem. Pasek pokryty jest miękkim materiałem, który jest przyjazny dla skóry - nie powoduje podrażnień i nie uciska. Uchwyt w tylnej części kasku jest przeznaczony do zamocowania gumki od gogli. Zapobiega jej zsuwaniu i zapewnia stabilne utrzymywanie we właściwej pozycji.

Inmould Uvex

Inmould to lekka i stabilna konstrukcja kasku złożona z wewnętrznej powłoki EPS wstrzykiwanej do odpornej na wstrząsy polikarbonowej skorupy. EPS składa się z licznych mikroskopijnych kanałów, które skutecznie absorbują siłę uderzenia w razie upadku.

monomatic Uvex

Monomatic jest blokadą z wielostopniową regulacją pod podbródkiem, której dokonuje się szybko z użyciem jednej ręki. Zabezpiecza przed przypadkowym odpięciem albo obróceniem w trakcie ewentualnego upadku. Zapięcie pokryte jest miłą dla skóry wyściółką, która nie powoduje uciskania i nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych.

IAS Uvex

IAS to system regulacji obwodu kasków Uvex. Umieszczone na potylicy pokrętło umożliwia precyzyjnie i bezstopniowo dopasować jego obwód.

Regulowana wentylacja kasków Uvex

Uchwyt na skorupie kasku pozwala całkowicie lub częściowo zamknąć kanały wentylacyjne. Daje to możliwość regulowania temperatury pod kaskiem w zależności temperatury na stoku.

Uchwyrt na gogle kaski Uvex

Specjalny uchwyt na pasek gogli zapobiega ich zsuwaniu i sprawia, że stabilnie trzymają się kasku.

Waga. od 470 g