Kask rowerowy dla dzieci Uvex HLMT 4 410980 Kask rowerowy dla dzieci Uvex HLMT 4 410980 Kask rowerowy dla dzieci Uvex HLMT 4 410980 Kask rowerowy dla dzieci Uvex HLMT 4 410980 Kask rowerowy dla dzieci Uvex HLMT 4 410980
Uvex

Kask rowerowy dla dzieci Uvex HLMT 4 410980

299,99 239,99
Cena regularna 299,99 zł. Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 299,99 zł
Wybierz kolor
Rozmiar
55-58
Opis Produktu
  • 10 kanałów wentylacyjnych
  • System Monomatic
  • Ruchomy system IAS, który pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki
  • Technologia HARDSHELL, zapewniająca maksymalną ochronę przed wstrząsami i uderzeniami
  • System dopasowania FAS
  • Wyjmowana wyściółka typu basic
  • Normy: EN 1078 / TÜV GS / CE
  • Waga od 350 g

Stylowy kask dla dzieci

Uvex HLMT 4 to stylowy i kolorowy kask dla dzieci i młodzieży. Jest lekki, a przede wszystkim bezpieczny. W kasku wykorzystano technologię Hardshell, która zapewnia maksymalną ochronę podczas uderzenia. Jednocześnie ruchomy system IAS pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. A wraz z systemem FAS i Monomatic stabilizuje pozycję kasku na głowie.

Kask posiada dobrą wentylację dzięki 10 kanałom wentylacyjnym, które wspomagają cyrkulacje powietrza w letnie dni. A wyjmowana wyściółka typu basic umożliwia systematyczne czyszczenie i zapewnia odpowiedni poziom higieny.

Monomatic

Monomatic jest blokadą z wielostopniową regulacją pod podbródkiem, której dokonuje się szybko z użyciem jednej ręki. Zabezpiecza przed przypadkowym odpięciem albo obróceniem w trakcie ewentualnego upadku. Zapięcie pokryte jest miłą dla skóry wyściółką, która nie powoduje uciskania i nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych.

IAS 3D

IAS 3D to system regulacji obwodu kasków Uvex. Umieszczone na potylicy pokrętło obsługuje się wygodnie jedną ręką - umożliwia precyzyjnie i bezstopniowo indywidualnie dopasować obwód do głowy.

Hardshell Uvex

Hardshell to lekka i stabilna konstrukcja kasku, która zapewnia wysoki poziom ochrony i skuteczne pochłanianie siły uderzenia w razie upadku. Składa się z wytrzymałej warstwy zewnętrznej nakładanej na wewnętrzną z pianki EPS. Siła nacisku prasy, która łączy warstwy to 420 ton.

Hardshell Uvex