Okulary przeciwsłoneczne Uvex Sportstyle 114 530939 Okulary przeciwsłoneczne Uvex Sportstyle 114 530939
WYPRZEDAŻ
Uvex

Okulary przeciwsłoneczne Uvex Sportstyle 114 530939

329,99 209,99
Cena regularna 329,99 zł. Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 329,99 zł
Wybierz kolor
Rozmiar
0
Opis Produktu
  • zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
  • miękkie końcówki zauszników
  • plastyczne noski
  • wymienne szybki - w zestawie szybki S0, S1, S3
  • powłoka Litemirror chroniąca przed promieniowaniem podczerwonym

 

Okulary Uvex Sportstyle 114 łączą w sobie sportowy charakter i funkcjonalność dzięki systemowi wymiany szyb. Model ten posiada filtry, które w 100% zabezpieczają oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC, a w połączeniu ze specjalną powłoką Litemirror, odbijają światło gwarantując całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Ponadto komplet uniwersalnych, wymiennych szyb sprawia, że mogą być używane zarówno w słoneczne jak i w pochmurne dni. Dla większego komfortu wyposażono je w plastyczny nosek i miękkie zauszniki. Całość uzupełnia design, który przypadnie do gustu zarówno kobietom jak i mężczyznom.

 

Uvex 100% UVA, UVB, UVC

100% UVA, UVB, UVC Protection to filtry zawarte w szybach, które skutecznie chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV we wszystkich trzech zakresach: typu A, B oraz C do 400 nm.

 

Uvex Litemirror

Litemirror® to lustrzana powłoka szyb, która odbija światło i zapewnia całkowitą ochronę oczu przed promieniowaniem podczerwonym.

 

Uvex Interchangeable Lens Construction

Interchangeable Lens Construction to system wymiany szyb. W łatwy i szybki sposób pozwala zmienić szybę okularów, by zapewnić właściwą widoczność dla panujących warunkach atmosferycznych.