• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Kurtki przeciwdeszczowe Męskie

Kurtka przeciwdeszczowa męska - na ryby i wyprawy z kumplami

Kurtka przeciwdeszczowa męska przyda Wam się, kiedy wybieracie się łowić ryby lub na przykład w góry. Przygotowując sprzęt wędkarski dzień wcześniej nie możecie zapomnieć o odpowiednim stroju. Lekka kurtka przeciwdeszczowa męska z pewnością zmieści się do Waszych toreb wędkarskich i nie będzie stanowić obciążenia. Wyruszając rano na ryby możecie też ją ubrać od razu na siebie. Ochroni Wasze bluzy i polary przed poranną rosą. Jeśli wybieracie się na ryby nad morze warto również ochronić się przed wiatrem. Przyda Wam się wtedy wiatrówka męska kurtka przeciwdeszczowa. Nie tylko będzie chronić Was przed wiatrem i deszczem, ale również przyda się kiedy nie będzie opadów. Jeśli łowicie z łodzi lub ze skweru musicie pamiętać o rozbryzgujących się falach. Taka kurtka ochroni Was też przed słonymi kroplami wody morskiej.

Wyruszając na pieszą wędrówkę przyda Wam się kurtka przeciwdeszczowa oddychająca męska. Nie będzie to “plastikowa” kurtka, która jedynie będzie chronić przed deszczem. Pozwoli ona Wam spokojnie wędrować nie martwiąc się o zagotowanie od środka. Kurtka męska przeciwdeszczowa musi oddychać. W przeciwnym razie ciepło wydalane z ciała zmieni się w parę i skropli od środka. Tym samym sprawi, że Wasze bluzy, koszulki czy polary i tak będą mokre. Kupując taką kurtkę warto zwrócić uwagę na jej parametry. Najlepsza kurtka to kurtka lekka, zatrzymująca wiatr, wodoodporna i oczywiście oddychająca. Ciężko jednak znaleźć taką, by miała wszystkie cechy naraz.

Męska kurtka przeciwdeszczowa powinna przede wszystkim chronić przed niewielkim deszczem i mżawką. Najlepiej, by była zaopatrzona też w odblaskowe elementy. Poprawi to Waszą widoczność podczas wędrówek we mgle. Oprócz tego ważne, by każda kurtka przeciwdeszczowa meska posiadała kaptur. Ochroni on Wasze głowy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed wiatrem. Kieszenie po bokach kurtki, na wysokości bioder będą świetną ochroną dla Waszych dłoni. Najlepiej, by kurtka taka miała jeszcze osłonę na podbródek. Ochroni ona brodę, ale też zapobiegnie przedostaniu się wiatru od strony szyi.

Niestety w wybranej kategorii obecnie nie ma żadnych produktów.