• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rolki Rollerblade

Jazda na łyżworolkach od lat cieszy się ogromną popularnością wśród osób w każdym wieku. Widząc duże zainteresowanie klientów, poszerzyliśmy ofertę naszego sklepu o rolki Rollerblade, jednej z czołowych firm, działających na rynku od 1980 roku. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność dzięki współpracy dwóch hokeistów poszukujących zamienników łyżw w lecie. Artykuły prekursorów rolkarstwa wyróżniają się najwyższą jakością, wygodą, a przede wszystkim bezpieczeństwem i komfortem jazdy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.


Rolki Rollerblade – klasa i doświadczenie

Rollerblade to pierwsza firma, która zaczęła sprzedawać rolki i do dziś kojarzy się z wyznaczaniem nowych standardów w tej dziedzinie. Od początku inwestuje w rozwój, co potwierdzają liczne patenty oraz nowatorskie technologie używane w produkcji. Marka opracowała m.in. system hamowania ABT zapewniający kontrolę i stabilność. Dzięki niemu oraz pozostałym atutom nasi klienci bardzo chętnie kupują modele sygnowane logiem producenta.

Wysokiej klasy łyżworolki Rollerblade są dostępne w różnych wariantach dedykowanych każdej odmianie dyscypliny – od rekreacyjnych, przez aggressive, po biegowe. Mamy propozycje dla kobiet, mężczyzn oraz wersje dla dzieci. Marka zajmuje się także tworzeniem rozmaitych akcesoriów do jazdy, w tym ochraniaczy.

Łyżworolki Rollerblade – idealne dla dzieci

Ważne miejsce w ofercie naszego sklepu zajmują łyżworolki dziecięce. Dysponujemy opcjami z innowacyjną regulacją rozmiaru, umożliwiającą korzystanie z rolek przez długi czas bez obaw, że dziecko szybko z nich wyrośnie. Regulowane rolki Rollerblade idealnie sprawdzą się na pierwszych lekcjach jazdy, jak również przy doskonaleniu manewrów. Polecamy szczególnie Thunder z płozą Monocoque Composite oraz butem wewnętrznym Liner Performance Junior, dostosowanym do dziecięcej stopy. Dwuczęściową skorupę Microblade oraz stabilne 3-stopniowe wiązanie (klasyczne sznurowanie, pasek i klamrę) można znaleźć też w wersjach Arrow FX B oraz Arrow SC B.

Jeżeli poszukujesz łyżworolek firmy Rollerblade, sklep Intersport oferuje szeroką gamę modeli. Gwarantujemy pełne zadowolenie z zakupów.