• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rolki

Rolki damskie, męskie, dla dzieci - szeroki wybór modeli! Sprawdź ofertę rolek INTERSPORT i wybierz rolki dla siebie!

Rolki to świetny pomysł na aktywny wypoczynek na zewnątrz!

rolki

Rolki świetna forma rekreacji i spędzania wolnego czasu w ładną pogodę. Wpływa on również bardzo pozytywnie na nasz organizm, przez to, iż jest to tak zwany sport aerobowy. Sport aerobowy to nic innego jak sport tlenowy, podczas którego, krew dostarcza wystarczającą ilość tlenu do mięśni, by te produkowały energię. To pozwala na lepsze i szybsze spalanie zbędnych kilogramów. Rolki agresywne to najlepszy model rolek do spalania zbędnego tłuszczu. Jednak na tych rolkach trzeba już potrafić jeździć. Dla amatorów bardziej polecane są rolki fitness, do spokojnej jazdy.

Możecie znaleźć też rolki figurowe i rolki freestyle. Te pierwsze pozwalają na wykonywanie ewolucji, mają hamulec umieszczony z przodu (tak jak łyżwy) oraz bardzo miękkie kółka. Rolki freestyle służą do nieograniczonej jazdy, bez ustalonych reguł. Najlepszy wybór dla tych, którzy chcą się bawić w skoki, jazdę tyłem bokiem oraz szybkie zjazdy. Szukajcie rolki allegro - od niedawna również tam sprzedajemy swój towar. Rozeznajcie się w ofercie!

Rolki damskie, męskie - najbardziej liczy się komfort i funkcjonalność

Rolki damskie, męskie różnią się przede wszystkim designem. To jaki kolor i wygląd mają jednak powinno zejść na drugi plan. Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie rolek do stopy. Ta powinna mieć utrzymany szczególny komfort, by nie nabawić się otarć lub nawet kontuzji. Szukając rolki damskie allegro znajdziecie wiele modeli. Szukajcie też wśród modeli oznaczonych unisex. Jeśli to Wasze pierwsze rolki, lepiej jednak je przymierzyć.

Łyżworolki - zwróćcie uwagę na najlepsze dopasowanie do stopy

Łyżworolki muszą być odpowiednio dopasowane do Waszych stóp. Nie mogą być one ani za małe ani za duże. W źle dopasowanych rolkach jazda nie sprawi Wam przyjemności i więcej nie będziecie chcieli na nich jeździć.

Łyżworolki damskie powinny mieć bardzo wygodny but. Taki, który nie będzie obcierał stopy lub łydki w górnej swojej części. Musi on być również odpowiednio wentylowany, szczególnie jeśli jazda odbywać się będzie w upalny dzień. Łyżworolki dla dzieci najlepiej kupować regulowane. To pozwoli uniknąć Wam corocznej wymiany sprzętu

Rolki dla dzieci - na co najbardziej zwracać uwagę podczas zakupu?

Rolki dla dzieci

Kupując rolki dla dzieci musicie zwrócić uwagę na cztery rzeczy: łożyska (ich rodzaj), rozmiar i twardość kółek, dopuszczalna wagę oraz sam wygląd rolek. Łożyska rolek oznaczone są w standarcie ABEC. Ta numeracja umożliwia rozpoznanie kółek, na których uzyskacie mniejszą lub większą prędkość. Im wyższa ta numeracja tym rolki szybsze, ale też szybciej się zużywają.

Rolki dziecięce lepiej, by były wolniejsze, dlatego też kupujcie je z kółkami mniejszymi i bardziej miękkimi. To również pozwoli na zapewnienie lepszej przyczepności oraz zwrotności rolek. Rolki dla dziewczynki na pewno musicie zwrócić uwagę na ich wygląd. Zabierz dziecko ze sobą na zakupy, by mogło wybrać swój wymarzony model rolek. Znajdziecie rolki w wielu kolorach i wzorach, więc wybór z pewnością nie będzie łatwy.

W naszych sklepach znajdziecie rolki K2, Rollerblade i innych marek

W naszym sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych znajdziecie rolki takich firm jak rolki K2, Rollerblade. Są to jedne z najbardziej popularnych marek rolek. Są bardzo wytrzymałe i posłużą na pewno na więcej niż jeden sezon. Rollerblade rolki dla dzieci są w większości regulowane, więc rosną razem ze stopą dziecka. Umożliwiają regulację nawet do czterech rozmiarów. Są stabilne i bezpieczne, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie uczyć się w nich jazdy. Zapewniają pewność siebie oraz świetną zabawę od pierwszych kroków.

Sklep z rolkami INTERSPORT - wiele modeli rolek przeznaczonych do różnej jazdy!

Sklep z rolkami INTERSPORT oferuje wiele modeli rolek, wśród których możecie wybierać. Znajdziecie rolki dla amatorów i dla profesjonalistów. Przeznaczonych do jazdy na długich dystansach, do jazdy agresywnej lub do wykonywania ewolucji w skateparkach. INTERSPORT ma również sklep z rolkami Warszawa.

W dwóch miejscach w Warszawie możecie znaleźć i przymierzyć rolki. Jeśli nie znacie się na rolkach i są to Wasze pierwsze, poproście naszego sprzedawcę, aby pomógł Wam w wyborze. Z pewnością zaoferuje Wam swoją pomoc i doświadczenie, przez co będziecie mogli kupić rolki najlepiej do Was dopasowane. Rolki sklep stacjonarny - to najlepszy pomysł na zakup rolek dla początkujących. Jeśli chcecie się jedynie rozeznać w ofercie, zerknijcie do naszego sklepu internetowego. Również wyszukując allegro rolki znajdziecie naszą ofertę! Sprawdźcie i wyszukajcie wymarzone rolki!