• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

INTERBLOG

Czym się interesujesz?

Czym się interesujesz?

Sortuj artykuły

Narciarstwo

Ulubione stoki w Polsce i za granicą

Przed niemałym dylematem staje każdy, kto w tym sezonie chce się wybrać na narty do jednego z naszych krajowych ośrodków narciarskich. Zaczyna się regularne przeglądanie kamer i warunków na stokach. Na szczęście właściciele stacji narciarskich robią co mogą, by wykorzystać choć drobne przymrozki i przygotować trasy na przyjazd narciarzy. Poznaj nasze ulubione stoki!
zobacz więcej

Sprzęt narciarski dla kobiet

Producenci prześcigają się w wymyślaniu produktów, które zapewniają optymalny komfort każdemu użytkownikowi, niezależnie od umiejętności, stylu jazdy, kształtu ciała. Kolekcje są na tyle obszerne, że każdy miłośnik białego szaleństwa z powodzeniem znajdzie coś dla siebie. Twórcy sprzętu, w odpowiedzi na potrzeby kobiet, oferują specjalne linie produktów dedykowanych dla pań. Co je wyróżnia?
zobacz więcej

Sprzęt narciarski dla dziecka

Już 13 stycznia startuje pierwszy turnus ferii zimowych i choć w większości przypadków za oknem próżno szukać śniegu, to na trasach narciarskich jest go pod dostatkiem! Zaczyna się okres wspólnych wyjazdów w góry i poszukiwań odpowiedniego sprzętu dla swoich młodych narciarzy.
zobacz więcej